23 Haziran 2018 Cumartesi

Global Dizayn Logo Yanı

Uzaktan Eğitim ile Diploma Fırsatı Kaçmasın

uzaktan-egitim-ile-diploma-firsati-kacmasin

Beykoz Üniversitesi Uzaktan Eğitim Programları, “Lojistik” ve “Dış Ticaret” çalışanlara işlerinin başından ayrılmadan diploma alma şansı sunuyor. İş yaşamınızdaki başarılarınıza bir diploma eklemek için son tarih 21 Mart 2018
16 Mart 2018 Cuma 20:59

Beykoz Üniversitesi Uzaktan Eğitim Programları, “Lojistik” ve “Dış Ticaret” çalışanlara işlerinin başından ayrılmadan diploma alma şansı sunuyor. İş yaşamınızdaki başarılarınıza bir diploma eklemek için son tarih 21 Mart 2018

 

Beykoz Üniversitesi’nin uzaktan eğitim programları,“Dış Ticaret” ve “Lojistik” çalışan, ancak öncesinde bu alanlarda eğitim alma fırsatı olmamış kişilerin işlerinin başından ayrılmadan önlisans diploması almasına olanak sağlıyor. 

 

Öğrenci ile öğretmenin fiziksel olarak aynı ortamda olamaması durumunda kullanılan eğitim teknolojisi olan uzaktan eğitimin tüm dünyada yükselen bir trend olduğunu belirten Beykoz Üniversitesi Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Koordinatörü Öğretim Görevlisi Önder Yeral, “Uzaktan eğitim programlarımız lojistik ve dış ticaret ile çalışanlara işlerinin başından ayrılmadan diploma sahibi olma imkânı tanıyoruz. Bu eğitim teknolojisi ile çalışacağınız yer ve zamana kendiniz karar veriyorsunuz, nerede yaşadığınızın ya da çalıştığınızın bir önemi de yok, okulda sadece sınavlar için bulunmanız gerekli üstelik bu sektörlerde çalışanlara %40 oranında burs sağlıyoruz” dedi. Özellikle Dış Ticaret Uzaktan Eğitim Programının “Gümrük Müşavir Yardımcısı” olmayı hedefleyen sektör çalışanları için önemli bir fırsat sunduğunu belirten Yeral, “Dış ticaret önlisans diplomanız ile Gümrük Müşavir Yardımcısı Sınavı’na girerek B Karnesi almanın ön koşulunu da gerçekleştirebilirsiniz” diyor.  

Üniversitenin uzaktan eğitim programlarına kayıt yaptırabilmek için ilk adım 1 Mart – 21 Mart 2018 tarihleri arasında ÖSYM 2018Temel Yeterlilikler Sınavına (TYT) başvurup, sınavda 150 barajını geçmek. YGS Sınavı bu yıl 23 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. TYT sınavında 150 puan barajı geçtikten sonra ikinci adım, tercihinize göre Beykoz Üniversitesi’nin “Lojistik” veya “Dış Ticaret” Programını tercihlerinizde yer vermek.

 

Hayatınızı değiştirecek, sizi diploma sahibi yapacak “Uzaktan Eğitim” Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://ue.beykoz.edu.tr/ sayfasını ziyaret edebilir ve 444 25 69’dan bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Haberin etiketleri:

beykoz üniversitesi


Haber okunma sayısı: 213

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Kontrolsüz spor kasık fıtığına neden olabilir!

Spor sağlıklı ve uzun bir yaşamın vazgeçilmezi hiç kuşkusuz. Ancak bilinçli bir şekilde yapılmadığı

Bu çorbalarla gripten korunmak mümkün!

Havaların buz kestiği bugünlerde üzerinde tüten dumanıyla içimizi ısıtan çorbalar, sağlık açısından

Bostancı'da Serkan Kaya izdihamı

Hayal ettiğim yerdeyim!

Kalp Krizini Tetikleyen 6 Nedene Dikkat!

Kalp krizi çoğu zaman ani ve beklenmedik bir şekilde gerçekleşebiliyor

Spor Yaparken Hastalanmayın

Kış aylarında havaların gittikçe soğumasıyla birlikte pek çok insan spor yapmak için açık alanlar yerine

Çocuğunuzun Ateşi Düşmüyorsa Almanız Gereken 7 Önlem

Çocukların ateşlenmesi anne ve babaları en çok endişelendiren konuların başında geliyor

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE