17 Ekim 2018 Çarşamba

Global Dizayn Logo Yanı

Eczacılardan belediye çalışmalarına tam not

eczacilardan-belediye-calismalarina-tam-not

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş 13. Bölge Erzurum Eczacılar Birliği Bayburt Temsilciliği Başkanı Ahmet Aker ve yönetim kurulu üyelerine çalışma alanlarını gezdirdi
15 Aralık 2017 Cuma 18:45

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş 13. Bölge Erzurum Eczacılar Birliği Bayburt Temsilciliği Başkanı Ahmet Aker ve yönetim kurulu üyelerine çalışma alanlarını gezdirdi.

Başkan Mete Memiş ve beraberindeki heyete Başkan Yardımcısı Şahin Kızılaslan’da eşlik etti. İncelemelerine valilik binası arkasındaki alanda yapımı devam eden Kapalı Otopark ve Kent Meydanı projesinden başlayan Başkan Memiş ve eczacılar, proje ile ilgili yetkililerden bilgi aldılar. Daha sonra yol ve kaldırım yapım çalışmalarının devam ettiği Cumhuriyet Caddesi ile bu çalışmaların tamamlandığı cadde ve sokaklara geçen Belediye Başkanı Memiş ve eczacılar buralarda da incelemelerde bulunarak devam eden çalışmaları yerinde müşahede ettiler.

Atıksu Arıtma Tesisi

Buradan Çoruh Nehri’ni kanalizasyon sularından kurtaran Bayburt Belediyesi’ne ait atık su arıtma tesisine giden Başkan Memiş ve misafirleri tesisin işleyişi ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında tesis yetkililerinden bilgi aldılar.

Kaleardı Şehir ParkıDaha sonra tamamlandığında Kaleardı Mahallesi’ne canlılık getirerek çehresini değiştirecek olan Kaleardı Parkı’na geçen Başkan Mete Memiş ve beraberindeki heyet burada gerçekleştirilen çalışmaları yerinde takip ettiler. İçerisinde yer alacak olan sosyal donatılarıyla Bayburt’un çekim noktalarından biri olması beklenen Kaleardı Park’ta da bir müddet daha incelemede bulunan Başkan Memiş ve eczacılar hızla devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Güneş Enerjisi Santrali ve Tarım Yerleşkesi

Belediye Başkanı Mete Memiş ve beraberindeki heyet buradan Bayburt Belediyesi'nin en büyük yatırımlarından olan ve şubat ayında üretime başlayan Güneş Enerjisi Santraline geçtiler. Belediyeye yıllık 750 bin dolar gelir sağlayacak olan 4 MGW gücündeki santral hakkında yetkililerden brifing alan heyetin incelemeler kapsamındaki son durağı ise yine Şingah Mahallesi Düzlük mevkiinde yapımı devam eden bölgenin ilk ve tek Tarım Yerleşkesi oldu. Başkan Memiş ve eczacılar tarım ve hayvancılık adına her şeyin yer alacağı yerleşkede hummalı bir şekilde devam eden çalışmaları yerinde incelediler.

Başkan Memiş’e Teşekkür

Gezinin ardından eczacılar gezdikleri ve gördükleri tesisler ile çalışmalar karşısında beğenilerini dile getirerek Belediye Başkanı Memiş’e gayreti ve emeğinden dolayı teşekkür ettiler. Başkan Memiş’e ayrıca kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden eczacılar yapılan bu hizmetlerin Bayburt için önemli ve yerinde hizmetler olduğunu ifade ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

 

Haberin etiketleri:

bayburt, ecza


Haber okunma sayısı: 231

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Öğretmen Akademisi Atölye Çalışmaları Başladı

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve (İGEDER) İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği...

Çocuklarda Yaz İshaline Yol Açan ve Dur Diyen Besinler

Çocuklarda sık görülen yaz hastalıklarının başında ishal geliyor

Akciğer Kanserinden Korunmak İçin Sigarasız Hayatı Seçin

Dünyada kanser ölümlerinde birinci sırada bulunan akciğer kanseri geçmeyen öksürük, balgam, ses

Erkek çocuklarında 2 kat daha sık görülüyor

Anne karnında tespit edilebiliyor!

Koyun Yetiştiriciliği Kursuna Katılanlara Sertifikaları Verildi

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığında

Türkiye’de her 4 kişiden 3’ü geçmişe özlem duyuyor

2015 ila 2017 yılları arasında 34 şehirden 15 bin 918 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’de

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE