21 Eylül 2018 Cuma

Global Dizayn Logo Yanı

Öğrenmenin Yeri Ve Zamanı Yoktur

ogrenmenin-yeri--ve-zamani-yoktur

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay
29 Haziran 2018 Cuma 20:22

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail  Akçay Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezi’nin ‘Kitap Okuma Halkaları’  etkinliği kapsamında  öğrenciler ile buluştu.

Gümüşhane Gençlik Merkezi Müdürü Beytullah Cebel, Gençlik Liderleri, Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerinin katıldığı etkinlikte yazar Necip Fazıl Kısakürek’in kaleme aldığı “İman ve Aksiyon ” adlı eseri okuyan öğrenciler GTSO Başkanımız İsmail Akçay’ı  ziyaret ederek okudukları kitap hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Etkinlik kapsamında öğrencileri Ticaret ve Sanayi Odamızda ağırlamanın  kendileri  için ayrı bir mutluluk olduğunu ifade eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay okumanın yeri, zamanı  ve yaşı olmadığını söyledi. Öğrencilere eğitimin ömür boyu devam eden bir süreç olduğunu ifade eden  Başkan Akçay; ‘’ İlk olarak bu güzel etkinliği başlatan Gümüşhane Gençlik Merkezimize ve bizleri de bu etkinlik kapsamında ziyarete gelen siz değerli öğrencileri teşekkür ediyorum. Okumanın, öğrenmenin yaşı ve zamanı yok. Hayatımız boyunca mutlaka okumalı öğrenmeli ve kendimizi geliştirmeliyiz. Sadece okumakla kalmamalı okuyarak öğrendiklerimizi çevremizdeki insanlarla dostlarımızla paylaşmalıyız.BU ÜLKENİN SAHİPLERİ SİZLERSİNİZ 

Sizler gelecekte bu ülkenin idarecileri, öğretmenleri, siyasetçileri, işadamları ve kısacası bu ülkenin temel yapı taşları olacaksınız. Bunun için kendinizi iyi yetiştirmelisiniz. Sizler ne kadar kendinizi geliştirir ve eğitimli bir birey olursanız ülkemiz ülkemizde daha gelişmiş bir ülke olur. Biz çocukken bir şey söylediğimizde başımıza icat çıkarma sus derlerdi. Şimdi ise ülkemizin gelişmesi için biz gençlere icat çıkarın diyoruz. Ülkemizin gelişmesi için araştıran merak eden  ve üreten kısacası icat çıkaran bir nesle ihtiyacımız var.’’Etkinlik okunan  kitap tasviri ve GTSO Başkanımız  İsmail Akçay ile Nadir Özer Bitki ve Meyve Çayları Firma sahibi Nadir Özer Kaya’nın öğrenciler ile yaptığı sohbetin  ardından son buldu. GTSO Başkanımız Akçay  etkinliğe katılan  öğrencilere ayrıca günün anısına birer hediye verdi. 

 

Haberin etiketleri:

ismail akçay, GTSO


Haber okunma sayısı: 202

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Öğretmen Akademisi Atölye Çalışmaları Başladı

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve (İGEDER) İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği...

Çocuklarda Yaz İshaline Yol Açan ve Dur Diyen Besinler

Çocuklarda sık görülen yaz hastalıklarının başında ishal geliyor

Akciğer Kanserinden Korunmak İçin Sigarasız Hayatı Seçin

Dünyada kanser ölümlerinde birinci sırada bulunan akciğer kanseri geçmeyen öksürük, balgam, ses

Erkek çocuklarında 2 kat daha sık görülüyor

Anne karnında tespit edilebiliyor!

Koyun Yetiştiriciliği Kursuna Katılanlara Sertifikaları Verildi

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığında

Türkiye’de her 4 kişiden 3’ü geçmişe özlem duyuyor

2015 ila 2017 yılları arasında 34 şehirden 15 bin 918 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’de

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE