18 Ekim 2017 Çarşamba

Global Dizayn Logo Yanı

Siyaset değil; hizmet yapacağım'

siyaset-degil-hizmet-yapacagim

İşadamı Tamer Ünsal, ‘Gümüşhane’ye hizmet etmek büyük bir onurdur; hizmet için gerekli bilgi ve birikime sahip olduğumu düşünüyorum, şans verildiği takdirde Gümüşhane’yi daha da ileriye taşırım’ dedi.
08 Nisan 2013 Pazartesi 19:51

2014 yılında yapılacak Yerel Seçimler öncesi ismi Gümüşhane Belediye Başkanlığı için geçen İşadamı Tamer Ünsal; Gümüşhane29’a konuştu.
Ünsal, Gümüşhane belediye başkanlığı için isminin kamuoyunda sık sık telaffuz edilmesini kendisi adına gurur verici bir olay olarak nitelendirdi.

DAHA ÖNCEDE ‘HAZIRIM’ DEMİŞTİM
Gümüşhane için şehri ileriye taşıyacak projelerinin hazır olduğunu ifade eden Ünsal, ‘Bundan önceki yıllar da ortaya koyduğum projelerle halkıma, değerli büyüklerimize, partime hazırım demiştim, demek ki o süre içerisinde bize bekle denildi ya da partim daha sonra bir şans için sabırlı olmamızı istedi, ben öyle düşünüyorum. Oysa şimdi şartlar ve AK Parti’nin Gümüşhane’deki potansiyeli düşünüldüğünde Tamer Ünsal ismine artık sıranın ve şansın geldiğini hissediyorum’ dedi.

GÜMÜŞHANELİLERİN HİZMETİNDEYİM
İşadamı Tamer Ünsal, yaşamı boyunca her daim Gümüşhane’ye hizmet etmek için var gücüyle çalıştığını kaydederken, ‘İstanbul gibi büyük bir metropolde hemşerilerimizin dertlerine ortak olduk, Gümüşhanelilerle güldük, Gümüşhanelilerle ağladık. Şimdi değerli hemşerilerimizden bir şans isteme zamanı geldi diye düşünüyorum. Gümüşhane hiçbir tartışmaya ve polemiğe mahal vermeden büyüyebilecek ve biriken sorunları çözebilecek bir irade arıyor. İşte biz bu iradenin temsilcisi olarak Gümüşhane’ye hizmet noktasında varız demek için tüm gücümüzle buradayız demek istiyoruz’ açıklamasında bulundu.

İDDİALI PROJELERİM VAR
Ünsal, Gümüşhane’yi ileriye taşıyacak plan ve projelere sahip olduğunu ifade ederken şunları söyledi:
‘İfade ettiklerimiz kamuoyunun da yakından bildiği planlarımız ve projelerimizdir. Gümüşhane’nin var olması için pek çok plan ve projeye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Halkımızın en iyisine layık olduğu düşüncesi içerisindeyim. Bu duygu ve düşünce içerisinde şehir için elimizden gelen tüm gayreti göstermek gayreti içerisindeyiz’ diye konuştu.BİRLİKTELİK ŞART, BUNU BAŞARMALIYIZ
Ünsal, Gümüşhane’nin geleceği için birlik ve beraberliğin şart olduğunu ifade etti
Ünsal açıklamasında; ‘Artık tartışmalardan uzak, hep birlikte el ele vererek, Gümüşhane için çalışmak zorundayız’ dedi.

SİYASET DEĞİL; HİZMET YAPACAĞIM
Yerel idarecilerin siyasi kimliklerini her daim saklamak zorunda olduğunu ifade eden Ünsal; ‘Ben belediye başkanı seçilirsem mensubu olduğum partiye göre değil, halkımın geleceği için hizmet edeceğim. Siyasi kimliğim o gün orada kalacaktır. Çünkü yerel idare bir hizmet yolculuğudur. Hizmet ederseniz, zaten sizi herkes kucaklar, Gümüşhane her daim en iyisine layıktır’ dedi.

Haberin etiketleri:

İşadamı Tamer Ünsal


Haber okunma sayısı: 3271

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Bizim Kaygımız Sizin Kaydınız Projesi Kapanış Toplantısı

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı

Kızılay, Türk tekstiliyle Dünyaya İyilik Taşıyacak!

Kızılay’ın 6.500 çalışanı kendileri için özel olarak üretilen nano teknoloji ürünü kumaşlardan

Babalar konseri!

7’den 70’e herkesin bildiği şarkılarıyla Türk pop müziğine yön veren efsane grup MFÖ, tam bir yıl aradan

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE