17 Ekim 2018 Çarşamba

Global Dizayn Logo Yanı

Gtso Heyetinden Gümüşhane Valisi Okay Memiş’e Ziyaret

gtso-heyetinden-gumushane-valisi-okay-memise-ziyaret---

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay, GTSO Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle birlikte Gümüşhane Valisi Okay Memiş’i makamında ziyaret etti
13 Temmuz 2018 Cuma 21:45

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu  Başkanı İsmail Akçay, GTSO Yönetim Kurulu, Meclis ve  Disiplin Kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle birlikte Gümüşhane Valisi  Okay Memiş’i makamında ziyaret etti.

Tamamlanan oda organ seçimlerinin ardından oluşan  yeni yönetim kadrosu ile  birlikte  Gümüşhane Valisi Okay Memiş’e   iadeyi ziyaret gerçekleştiren GTSO Başkanı İsmail Akçay  ziyarette GTSO olarak  Gümüşhane  için yapılacak her türlü çalışmada görev almaya   hazır olduklarını belirtti. Gümüşhane’nin yapılan güzel çalışmalarla adeta kabuk değiştirdiğini vurgulayan Başkan Akçay, ‘Gümüşhane Valiliği görevinize  başladığınız  ilk   günden itibaren  şehrimiz için adeta koşarcasına, gece  gündüz demeden bu şehir için çabalayan, yapılacak çalışmalarda  sürekli bizlerle istişare eden ve fikirlerimizi önemseyen siz değerli valimize   şahsım, odamız  ve şehrimiz adına  teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Gümüşhane yapılan çalışmalar ve güzel işlerle adeta kabuğunu değiştirdi. Göreve geldiğiniz ilk günden itibaren bu şehir için yaptıklarınızı şahsım, arkadaşlarım ve Gümüşhaneliler olarak hepimiz yakından biliyoruz. Yapılan bu güzel hizmetlerin yanı sıra  çok daha güzel hizmetleri de birlikte yakalayacağımıza inancımız tamdır. Sayın Valim  sevilmek ve kabul görmek tesadüf değildir. Şehrimize ve bizlere verdiğiniz değer her türlü takdirin üzerindedir ‘dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gümüşhane Valisi Okay Memiş  ise  Başkan İsmail Akçay ve tüm GTSO yöneticilerini yürütülen güzel seçim süreci için tebrik etti. Gümüşhane Ticaret Odası tarafından yapılan hizmetleri memnuniyetle takip ederek destek verdiğini  belirten Vali Okay Memiş; ‘Bu kente büyük emeğiniz var. Bir şehirde yönetici iseniz o şehirdeki esnafın ve tüccarın sanatkarın halinden habersiz olarak o şehri yönetemezsiniz. Her şehirde sistem ticaret üzerine kuruludur. Şehirler ticaret ile ayakta durur. Sizlerde bu şehrin ticaretine katkı sağlayan ve emek veren önemli insanlarsınız. Bende göreve geldiğim ilk günden itibaren şehrimiz için yapılacak hizmetlerde İsmail Başkanımın bilgi ve deneyiminden her daim yararlandım. Yapacağımız  işleri istişare kültürü ile sizlere danışarak ,kamunun kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaya gayret gösterdik ve çok dikkatli olduk. Tek amacımız şehrimiz daha yaşanılır bir kent haline getirmek ve vatandaşımızın refah ve huzur seviyelerini yükseltmek. Doğru yere doğru kaynağı aktarmak için uğraşıyoruz. Zor bir coğrafyada ve kısıtlı imkanlar ile yaşıyoruz. İbni Haldun’un dediği gibi ‘Coğrafya Kaderdir’ Bir ev yapmak için bile aylarca makinelerle taşları kırarak inşaat alanı açıyoruz. Gümüşhane insanı gerçekten çok çalışkan ve gayretli. Gümüşhane insanı hizmetin  en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Bunun içinde var gücümüzle çalışıyor ve çabalıyoruz. Şehrimizin ana ihtiyaçları ile birlikte sosyal donatıları ve yaşam alanlarını artırmak için de çok büyük  çaba sarf ediyoruz. Bu alanların artması  aynı zamanda şehrimizdeki ekonomik gelişmeyi hızlandırarak  dünyaya açılmasını sağlayacak. Kamunun gücüyle sizlerin gücüyle Gümüşhane olarak bunu hep birlikte başaracağız. Hepinize bu güzel ve nazik ziyaretiniz için bir kez daha  teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Haberin etiketleri:

gtso, vali okay memiş, ziyaret


Haber okunma sayısı: 164

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Öğretmen Akademisi Atölye Çalışmaları Başladı

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve (İGEDER) İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği...

Çocuklarda Yaz İshaline Yol Açan ve Dur Diyen Besinler

Çocuklarda sık görülen yaz hastalıklarının başında ishal geliyor

Akciğer Kanserinden Korunmak İçin Sigarasız Hayatı Seçin

Dünyada kanser ölümlerinde birinci sırada bulunan akciğer kanseri geçmeyen öksürük, balgam, ses

Erkek çocuklarında 2 kat daha sık görülüyor

Anne karnında tespit edilebiliyor!

Koyun Yetiştiriciliği Kursuna Katılanlara Sertifikaları Verildi

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığında

Türkiye’de her 4 kişiden 3’ü geçmişe özlem duyuyor

2015 ila 2017 yılları arasında 34 şehirden 15 bin 918 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’de

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE