23 Mayıs 2018 Çarşamba

Global Dizayn Logo Yanı

Milletvekili Üstün'ün Kelkit temasları

milletvekili-ustunun-kelkit-temaslari

Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, beraberinde Kelkit İlçe Başkanı Yusuf Aydın, İlçe Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Güler, Fikret Akan, Mustafa Pala, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Yavuz ve teşkilat mensuplarıyla ilçede yapımı devam eden yatırımları yerinde inceledi
14 Nisan 2014 Pazartesi 10:02

Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, beraberinde Kelkit İlçe Başkanı Yusuf Aydın, İlçe Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Güler, Fikret Akan, Mustafa Pala, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Yavuz ve teşkilat mensuplarıyla ilçede yapımı devam eden yatırımları yerinde inceledi.

      

 

Milletvekili Üstün ve beraberindekiler Kelkit ilçesindeki katı atık arıtma tesisi, İmam Hatip Lisesi ve yurdu, Sağlık Meslek Lisesi, futbol sahası ve hayvan pazarı gibi yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek proje ve yapım aşaması konusunda ilgililerden bilgi aldı.       

 

Üstün, ''30 Mart Yerel seçimlerinde milletimizden aldığımız yeni ruhsatımızla hizmet yolunda atacağımız adımları daha da artırarak il, ilçe, belde ve köylerimizde tüm vatandaşlarımızın verdiği bu ruhsatı kendilerine daha da yaşanabilir bir seviyeye çıkarmamız gerektiğinin bilinci içerisindeyiz.Yarım kalan işlerimizin tamama erdirilmesi ve bir yandan da yeni projeler üreterek bunların hayata geçirilmesi noktasında Allah'ın izniyle gerekli tüm imkanlara sahibiz. Şu an ki Kelkit temaslarımızda ilçemizde hem hükümetimizin hem de belediyemizin imkanlarıyla özellikle yakından takip edeceğimiz yatırımlar, kültür evleri, yeni camiiler, Pöske ve Pekün tüneli, okullar, çift yönlü yollar, içme suyu ,alt yapı, hayvan pazarı, çağrı merkezi ve  ve istişare sonucu yapılmasını düşündüğümüz yatırımlar olacaktır. ''ifadelerini kullandı.

       

 

Daha sonra Kelkit Kaymakamı Ozan Gazel'le Diyanet-Sen Başkanı ve üyeleriyle bir araya gelen Milletvekili Üstün'ün programı il merkezinde devam edeceği öğrenildi. 

 

 Haber okunma sayısı: 948

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Kontrolsüz spor kasık fıtığına neden olabilir!

Spor sağlıklı ve uzun bir yaşamın vazgeçilmezi hiç kuşkusuz. Ancak bilinçli bir şekilde yapılmadığı

Bu çorbalarla gripten korunmak mümkün!

Havaların buz kestiği bugünlerde üzerinde tüten dumanıyla içimizi ısıtan çorbalar, sağlık açısından

Bostancı'da Serkan Kaya izdihamı

Hayal ettiğim yerdeyim!

Kalp Krizini Tetikleyen 6 Nedene Dikkat!

Kalp krizi çoğu zaman ani ve beklenmedik bir şekilde gerçekleşebiliyor

Spor Yaparken Hastalanmayın

Kış aylarında havaların gittikçe soğumasıyla birlikte pek çok insan spor yapmak için açık alanlar yerine

Çocuğunuzun Ateşi Düşmüyorsa Almanız Gereken 7 Önlem

Çocukların ateşlenmesi anne ve babaları en çok endişelendiren konuların başında geliyor

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE