22 Ağustos 2018 Çarşamba

Global Dizayn Logo Yanı

Milletvekili Üstün'ün Kelkit temasları

milletvekili-ustunun-kelkit-temaslari

Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, beraberinde Kelkit İlçe Başkanı Yusuf Aydın, İlçe Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Güler, Fikret Akan, Mustafa Pala, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Yavuz ve teşkilat mensuplarıyla ilçede yapımı devam eden yatırımları yerinde inceledi
14 Nisan 2014 Pazartesi 10:02

Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, beraberinde Kelkit İlçe Başkanı Yusuf Aydın, İlçe Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Güler, Fikret Akan, Mustafa Pala, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Yavuz ve teşkilat mensuplarıyla ilçede yapımı devam eden yatırımları yerinde inceledi.

      

 

Milletvekili Üstün ve beraberindekiler Kelkit ilçesindeki katı atık arıtma tesisi, İmam Hatip Lisesi ve yurdu, Sağlık Meslek Lisesi, futbol sahası ve hayvan pazarı gibi yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek proje ve yapım aşaması konusunda ilgililerden bilgi aldı.       

 

Üstün, ''30 Mart Yerel seçimlerinde milletimizden aldığımız yeni ruhsatımızla hizmet yolunda atacağımız adımları daha da artırarak il, ilçe, belde ve köylerimizde tüm vatandaşlarımızın verdiği bu ruhsatı kendilerine daha da yaşanabilir bir seviyeye çıkarmamız gerektiğinin bilinci içerisindeyiz.Yarım kalan işlerimizin tamama erdirilmesi ve bir yandan da yeni projeler üreterek bunların hayata geçirilmesi noktasında Allah'ın izniyle gerekli tüm imkanlara sahibiz. Şu an ki Kelkit temaslarımızda ilçemizde hem hükümetimizin hem de belediyemizin imkanlarıyla özellikle yakından takip edeceğimiz yatırımlar, kültür evleri, yeni camiiler, Pöske ve Pekün tüneli, okullar, çift yönlü yollar, içme suyu ,alt yapı, hayvan pazarı, çağrı merkezi ve  ve istişare sonucu yapılmasını düşündüğümüz yatırımlar olacaktır. ''ifadelerini kullandı.

       

 

Daha sonra Kelkit Kaymakamı Ozan Gazel'le Diyanet-Sen Başkanı ve üyeleriyle bir araya gelen Milletvekili Üstün'ün programı il merkezinde devam edeceği öğrenildi. 

 

 Haber okunma sayısı: 997

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Öğretmen Akademisi Atölye Çalışmaları Başladı

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve (İGEDER) İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği...

Çocuklarda Yaz İshaline Yol Açan ve Dur Diyen Besinler

Çocuklarda sık görülen yaz hastalıklarının başında ishal geliyor

Akciğer Kanserinden Korunmak İçin Sigarasız Hayatı Seçin

Dünyada kanser ölümlerinde birinci sırada bulunan akciğer kanseri geçmeyen öksürük, balgam, ses

Erkek çocuklarında 2 kat daha sık görülüyor

Anne karnında tespit edilebiliyor!

Koyun Yetiştiriciliği Kursuna Katılanlara Sertifikaları Verildi

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığında

Türkiye’de her 4 kişiden 3’ü geçmişe özlem duyuyor

2015 ila 2017 yılları arasında 34 şehirden 15 bin 918 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’de

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE