22 Eylül 2018 Cumartesi

Global Dizayn Logo Yanı

Yüreklere Dokunmaya Devam Ediyorlar

yureklere-dokunmaya-devam-ediyorlar

Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından Köse İlçesine bağlı Salyazı İlköğretiminde öğrencilere kırtasiye ürünleri ve spor malzemeleri dağıtıldı
05 Ocak 2018 Cuma 19:06

Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından Köse İlçesine bağlı Salyazı İlköğretiminde öğrencilere kırtasiye ürünleri ve spor malzemeleri dağıtıldı.

Köy okullarına destek olmaya devam eden Gümüşhane Gençlik Merkezi ‘Merkezim Her Yerde projesi ve Gençlerin İyilik Ağacı’ projeleriyle Gümüşhane’nin Köse ilçesine bağlı Salyazı köyündeki İlköğretim okuluna kırtasiye, spor malzemeleri ve giysi hediye etti. Düzenlenen programa Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, Gençlik Merkezi Müdürü Beytullah Cebel, Gençlik Liderleri, Gümüşhane Üniversitesi Rektör Danışmanı Mustafa Ayyıldız, Doğa Bilimler Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hüseyin Demir ve gönüllü öğrenciler katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, “Görev süresi içerisinde gitmediğimiz ve dokunmadığımız çocuğumuz kalmamıştır. Son olarak da Gümüşhane Köse İlçesi’nin Salyazı Köyü’ne geldik. Çocuklarımız bizim her zaman temel taşımız ve geleceğimiz olacaktır. Biz bu temel taşları yerine koyarken onları ihmal etmememiz gerekiyor. Bakanlığımız doğrultusunda gençliğimizle ilgili ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bu faaliyetlerden bir tanesi ise Gençlik Merkezimizin kapsamında olan ‘Merkezim Her Yerde ve Gençlerin İyilik Ağacı’  projesidir. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gümüşhane Üniversitesi kol kola verip çocuklarımızın yüreklerine dokunmaya devam ediyorlar.”

Gençlik Merkezi Müdürü Beytullah Cebel, ise “Gümüşhane Gençlik Merkezi olarak birçok faaliyete imza atmaya devam ediyoruz. Köse ilçemizde bulunan Salyazı köyünde okuyan çocuklarımıza kırtasiye, spor malzemeleri ve giysi hediye ettik. Bu programlar sayesinde onlarla tanışabiliyor ve hoş sohbetler yapma fırsatı buluyoruz. Birçok farklı proje ile Gümüşhane’de farkındalık yaratmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Haberin etiketleri:

yüreklere dokunmak


Haber okunma sayısı: 395

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Öğretmen Akademisi Atölye Çalışmaları Başladı

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve (İGEDER) İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği...

Çocuklarda Yaz İshaline Yol Açan ve Dur Diyen Besinler

Çocuklarda sık görülen yaz hastalıklarının başında ishal geliyor

Akciğer Kanserinden Korunmak İçin Sigarasız Hayatı Seçin

Dünyada kanser ölümlerinde birinci sırada bulunan akciğer kanseri geçmeyen öksürük, balgam, ses

Erkek çocuklarında 2 kat daha sık görülüyor

Anne karnında tespit edilebiliyor!

Koyun Yetiştiriciliği Kursuna Katılanlara Sertifikaları Verildi

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığında

Türkiye’de her 4 kişiden 3’ü geçmişe özlem duyuyor

2015 ila 2017 yılları arasında 34 şehirden 15 bin 918 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’de

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE