20 Ocak 2018 Cumartesi

Global Dizayn Logo Yanı

Yüreklere Dokunmaya Devam Ediyorlar

yureklere-dokunmaya-devam-ediyorlar

Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından Köse İlçesine bağlı Salyazı İlköğretiminde öğrencilere kırtasiye ürünleri ve spor malzemeleri dağıtıldı
05 Ocak 2018 Cuma 19:06

Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından Köse İlçesine bağlı Salyazı İlköğretiminde öğrencilere kırtasiye ürünleri ve spor malzemeleri dağıtıldı.

Köy okullarına destek olmaya devam eden Gümüşhane Gençlik Merkezi ‘Merkezim Her Yerde projesi ve Gençlerin İyilik Ağacı’ projeleriyle Gümüşhane’nin Köse ilçesine bağlı Salyazı köyündeki İlköğretim okuluna kırtasiye, spor malzemeleri ve giysi hediye etti. Düzenlenen programa Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, Gençlik Merkezi Müdürü Beytullah Cebel, Gençlik Liderleri, Gümüşhane Üniversitesi Rektör Danışmanı Mustafa Ayyıldız, Doğa Bilimler Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hüseyin Demir ve gönüllü öğrenciler katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, “Görev süresi içerisinde gitmediğimiz ve dokunmadığımız çocuğumuz kalmamıştır. Son olarak da Gümüşhane Köse İlçesi’nin Salyazı Köyü’ne geldik. Çocuklarımız bizim her zaman temel taşımız ve geleceğimiz olacaktır. Biz bu temel taşları yerine koyarken onları ihmal etmememiz gerekiyor. Bakanlığımız doğrultusunda gençliğimizle ilgili ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bu faaliyetlerden bir tanesi ise Gençlik Merkezimizin kapsamında olan ‘Merkezim Her Yerde ve Gençlerin İyilik Ağacı’  projesidir. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gümüşhane Üniversitesi kol kola verip çocuklarımızın yüreklerine dokunmaya devam ediyorlar.”

Gençlik Merkezi Müdürü Beytullah Cebel, ise “Gümüşhane Gençlik Merkezi olarak birçok faaliyete imza atmaya devam ediyoruz. Köse ilçemizde bulunan Salyazı köyünde okuyan çocuklarımıza kırtasiye, spor malzemeleri ve giysi hediye ettik. Bu programlar sayesinde onlarla tanışabiliyor ve hoş sohbetler yapma fırsatı buluyoruz. Birçok farklı proje ile Gümüşhane’de farkındalık yaratmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Haberin etiketleri:

yüreklere dokunmak


Haber okunma sayısı: 76

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Lens ya da Gözlük Kullanmak İstemiyorsanız...

Hayatın renklerini görmemizi sağlayan gözlerimizde ortaya çıkan sorunlar bazen uzak bazen yakın, bazen de her

Bebeklerin Rahat Bir Uykuya Dalması İçin 8 Altın Kural

Çocukların uykuya olan ihtiyacı ve uyku süreleri büyüme dönemlerine göre farklılık gösteriyor. Çocuğun

Karaciğeriniz Hastaysa Bu Besinleri Sofranızdan Eksik Etmeyin

Sağlıklı bir vücut için beslenme önemli bir yer tutarken, siroz veya kronik karaciğer hastaları için doğru

Dünya’da açlık artışa geçerken obez nüfusu yüzde 13’e ulaştı

Dünyada 2000’li yılların başında azalma eğilimine giren küresel açlık, 10 yıllık aranın ardından tekrar

Bayburt İmam Hatipliler Platformu ve Sebilürreşat Dergisi Yazarlar

Bayburt İmam Hatipliler Platformu ve Sebilürreşat Dergisi Yazarlarından Başkan Memiş’e Ziyaret

Pendik'te yeni sezon

İnsanlık dramına çarpıcı bakış

GÜMÜŞHANE - HAVA DURUMU

GUMUSHANE